Відбулась підсумкова нарада галузі соціальної сфери за результатами роботи у 2018 році

6 Березня 2019, 23:26

5 березня 2019 року у великій залі Будинку рад відбулась підсумкова нарада галузі соціальної сфери за результатами роботи у 2018 році. Підведення підсумків діяльності галузі за минулий рік відбулось за участі міського голови Віктора Весельського, заступника міського голови Оксани Гвозденко, заступника міського голови – начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук, голови постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту Володимира Федорчука, працівників соціальної сфери, а також директора департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської обласної державної адміністрації Юрія Прокопця та директора Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ганни Антіпової.

Модератором підсумкової наради виступила куратор соціальної сфери у Новограді-Волинському – заступник міського голови Оксана Гвозденко. Оксана Василівна зазначила, що 26 тисяч мешканців міста щороку звертаються в різні структури соціальної сфери Новограда-Волинського. В місті функціонує 12 установ, робота яких покликана здійснювати соціальний захист населення. Працює в соціальній сфері міста майже 250 працівників.

Про роботу установ соціальної сфери Новограда-Волинського у 2018 році по черзі поінформували їх керівники: директор департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Лілія Хрущ, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ольга Гудзь, директор центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів міської ради Ольга Буковська, директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Антоніна Лапинська. Кожна з доповідей супроводжувалася наочними матеріалами у вигляді електронних презентацій. Детально ознайомитися зі звітами вищезазначених установ можна в окремих матеріалах опублікованих на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради та на офіційній сторінці міської ради у Фейсбук.

Тим часом, голова постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту Володимир Федорчук зауважив, що з кожним роком збільшується сума виділених коштів з міського бюджету на підтримку соціально незахищених верств населення Новограда-Волинського.

Між тим, багато слів вдячності за співпрацю прозвучало від директора департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської обласної державної адміністрації Юрія Прокопця, який відмітив високий рівень соціального забезпечення новоград-волинців. Тому, цілком логічним стало нагородження директором департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської обласної державної адміністрації Юрієм Прокопцем та директором Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ганною Антіповою ряду найкращих працівників соціальної сфери обласними відзнаками.

Підсумки наради галузі соціальної сфери за результатами роботи у 2018 році підвів міський голова Віктор Весельський, який зазначив, що сприяння стабільному функціонуванню соціальної сфери є одним із пріоритетних напрямків його роботи. Підтверджуючи ці слова, Віктор Леонідович відмітив, що наразі налагоджена тісна та продуктивна співпраця з Міністром соціальної політики України Андрієм Ревою і як наслідок у Новограді-Волинському будується сучасний центр з надання соціальних послуг у форматі «Прозорий офіс».

Також очільник міста за підсумками роботи соціальної галузі у 2018 році вручив Почесну грамоту міської ради головному спеціалісту відділу прийому громадян управління державних соціальних допомог департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Оксані Сахнюк та Подяки міського голови головному спеціалісту з охорони праці відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту, праці та фінансового забезпечення департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Петру Кокунову і головному спеціалісту відділу з питань призначення управління державних соціальних допомог департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Наталії Шевченко.

 

Чат-бот Гаряча лінія