Відбулась презентація бібліографічного дослідження “Леся Українка в часописі “Свобода” (США)”

27 Жовтня 2023, 14:58

В музеї родини Косачів-Драгоманових відбулась презентація бібліографічного дослідження “Леся Українка в часописі “Свобода” (США)”.

В атмосфері теплого, щирого спілкування, яке для учасників презентаційної зустрічі своєю грою на фортепіано створила Наталія Холматова, директорка музичної школи № 3 м. Херсона. Дякуємо за ініціативу автору – українському журналісту, літературознавцю, бібліографу, видавцю, письменнику, члену Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, науковому співробітнику інституту літератури ім.Т. Шевченка Сергію Козаку, який представив бібліографічне дослідження в музеї родини Косачів-Драгоманових.

Бібліографічні матеріали під назвою “Леся Українка: “До берега “Свободи” представлені у 12ти розділах. В анотації читаємо: ” Це видання – перше дослідження про Лесю Українку в контексті публікацій часопису “Свобода”, який понад століття виходить за океаном, у Сполучених Штатах Америки.” Видання – “…це підтвердження того, що Леся Українка була для закордонних українців однією з тих найвеличніших постатей, яка забезпечувала їм найдорожче – духовний зв’язок з Україною”.

Музей родини Косачів-Драгоманових

Чат-бот Гаряча лінія