Відбулась презентація програми проєкту «Ініціатива «Молодіжний працівник»

13 Червня 2024, 9:15
12 червня в Idea HUB відбулась презентація програми проєкту «Ініціатива «Молодіжний працівник» – Львів, Полтава, Житомир», що реалізовується Фондом розвитку громадських організацій «Західно-український ресурсний центр» у рамках проєкту USAID «Говерла». Звягельську міську територіальну громаду відібрано однією з десяти учасниць проєкту у Житомирській області.

Зустріч, на яку було запрошено молодь нашої громади, представників молодіжної ради, була ініційована координатором проєкту у Житомирській області, головою обласної молодіжної ради Дмитром Ткачуком за сприяння управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту.

Даний проєкт спрямований на підвищення професійних знань та навичок молодіжних працівників та підтримку молодіжних працівників як фасилітаторів більшого залучення молоді до просування їхніх інтересів, прийняття рішень та розвитку місцевої молодіжної політики.

Одним із перших етапів реалізації проєкту є дослідження стану молодіжної політики у громаді. Бажаючим пройти опитування, висловити думку щодо досягнень та проблем у сфері молодіжної політики прохання пройти за посиланням: https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=PDdlWcbYc0Kh9LEMsyhC5ab3KLwM1l9HtlQxO9ztEJBUN0dQU0s1VDk2UFg3T0lWS1VPVUhNMUhPUi4u&fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR1YQ6Cvmf6o8fgFjMxD0XcFsm4RVeDYPgdCdIOHJYNGQ_8T7xzHTXt0v10_aem_AUu7D9xpX8MqdPJl_LBWFVvKzkjfvHSbiPfl80qMVzqKvnqZlR5QCrUoRH_GyOb0oCmGh5-gQaLKuAl2wCwnkB52
Чат-бот Гаряча лінія