Відбулась робоча нарада щодо покращення подальшої співпраці з висвітлення діяльності міської ради на місцевому телебаченні

18 Січня 2017, 6:03

17 січня 2017 року секретар міської ради Олена Пономаренко за участі заступника міського голови Оксани Гвозденко провела робочу нараду з директором ПП «Студія «Калина» Олександром Каліновським щодо покращення подальшої співпраці з висвітлення діяльності міської ради. На початку зустрічі Олена Анатоліївна подякувала Олександру Борисовичу за об’єктивне висвітлення подій, що відбуваються в місті, та підтримку ініціативи міського голови Віктора Весельського у запровадженні прямих трансляцій засідань міської ради і виконавчого комітету міської ради на місцевому телебаченні.

У ході зустрічі було обговорено питання щодо зміни формату запису щотижневої інформаційної програми «Підсумки тижня», запровадження нових рубрик та програм у телеефірі, а також технічної можливості підключення приватного сектору та віддалених мікрорайонів міста до кабельного телебачення. Зокрема, було зазначено, що у разі заплановано переходу України на цифровий стандарт ефірного телемовлення, усі бажаючі мешканці міста матимуть змогу оперативно отримувати інформацію з місцевого телеканалу.
 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія