Відбулась робоча зустріч із підприємцями громади

7 Липня 2022, 14:45

07 липня відбулась зустріч із суб’єктами господарювання громади, зокрема керівниками закладів громадського харчування, готелів, служб таксі та перевізниками, участь у якій взяла заступниця міського голови Наталія Борис.

Головне питанням, яке порушено – заборона ретрансляції російсько-білоруського контенту.

На початку зустрічі начальниця відділу економічного планування та підприємницької діяльності міської ради Алла Володіна проінформувала усіх присутніх, що враховуючи результати засідання ради оборони Житомирської області, відповідно до розпорядження міського голови від 01.07.2022 №172(о) на території Новоград-Волинської міської територіальної громади заборонено ретрансляцію російських, білоруських теле- та радіо станцій, телевізійних каналів країн-агресорів, які транслюються через супутникове телебачення у закладах громадського харчування, готелях, ресторанах, гуртожитках та інших громадських місцях.

Нагадаємо, що 19 червня Верховна Рада України проголосувала за законопроєкт «Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки національного музичного продукту та обмеження публічного використання музичного продукту держави-агресора».

Встановлення такої заборони дозволить мінімізувати ризики можливої ворожої пропаганди засобами музики на території України та дозволить збільшити обсяги національного музичного продукту в культурному просторі.

Заступниця міського голови Наталія Борис звернулась до усіх присутніх та зауважила: «Надаючи послуги клієнтам, ви маєте можливість виховувати та формувати музичний смак своїх відвідувачів, тому пропагуйте українську якісну музику. Сьогодні ми говоримо про захист українських інтересів. Ми маємо утверджувати своє, і це наша ідеологічна відповідь ворогу. Ми повинні заміщувати російський контент українським на всіх рівнях».

Також начальниця відділу економічного планування та підприємницької діяльності Алла Володіна проінформувала, що з 11 липня 2022 року набувають чинності зміни до статті 13 Закону України №2899-IV щодо захисту населення від шкоди вторинного тютюнового диму.

Під час наради йшлося про те, що куріння електронних пристроїв для нагрівання тютюну заборонено у визначених Законом громадських місцях, серед них у приміщеннях готелів та аналогічних засобів розміщення громадян, приміщеннях закладів ресторанного господарства та транспорті загального користування, що використовується для перевезення пасажирів, у тому числі в таксі. Детальніше за посиланням: https://bit.ly/3bPWozb.

На завершення зустрічі Наталія Борис та Алла Володіна висловили слова вдячності усім присутнім за співпрацю та підтримку ЗСУ, адже наразі важливо спільними зусиллями працювати заради нашої Перемоги. Також закликали до конструктивного діалогу задля спільного вирішення питань, які турбують підприємців.

Чат-бот Гаряча лінія