Відбулась робоча зустріч із старостами старостинських округів Звягельської громади щодо належної роботи з ветеранами, їх соціального захисту та сприяння у вирішенні життєвих проблем

18 Березня 2024, 17:09
Сьогодні, 18 березня, відбулась робоча зустріч начальника управління соціального захисту населення міської ради Лілії Хрущ та начальника відділу по роботі з ветеранами
Алли Виговської із старостами старостинських округів Звягельської громади.
✅Головне питання, якому приділили увагу – належна робота з ветеранами, їх соціальний захист та сприяння у вирішенні життєвих проблем.
Під час робочої зустрічі обговорили актуальні потреби ветеранів та їх родин.
✅Важливо, щоб старости володіли інформацією про потреби та запити ветеранів, членів їх сімей, які проживають на території старостинських округів.
✅Були отримані консультації щодо оформлення передбачених чинним законодавством пільг, можливості щодо працевлаштування, отримання грантів для ветеранського бізнесу, зокрема в аграрному секторі.
✅Обговорили основні завдання ветеранської політики в громаді, включаючи соціальну підтримку, медичне обслуговування та інші важливі питання, спрямовані на поліпшення якості життя ветеранів та їх родин в громаді.
Для старостинських округів передано «дорожні карти» ветерана та інформаційні посібники «Як ти?», отримані від волонтерського проєкту «Як ти, брате».
Чат-бот Гаряча лінія