Відбулась робоча зустріч із старостами старостинських округів Звягельської громади щодо належної роботи з ветеранами, їх соціального захисту та сприяння у вирішенні життєвих проблем
![Відбулась робоча зустріч із старостами старостинських округів Звягельської громади щодо належної роботи з ветеранами, їх соціального захисту та сприяння у вирішенні життєвих проблем](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/433466048_122134006490132446_8970331644979813523_n.jpg)
Сьогодні, 18 березня, відбулась робоча зустріч начальника управління соціального захисту населення міської ради Лілії Хрущ та начальника відділу по роботі з ветеранами
Алли Виговської із старостами старостинських округів Звягельської громади.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Під час робочої зустрічі обговорили актуальні потреби ветеранів та їх родин.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Для старостинських округів передано «дорожні карти» ветерана та інформаційні посібники «Як ти?», отримані від волонтерського проєкту «Як ти, брате».
![](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432008390_122134006514132446_3782680320333904500_n.jpg)