Відбулась робоча зустріч щодо здійснення капітального ремонту приміщення відділення комплексної реабілітації КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

5 Вересня 2022, 13:47

Міський голова Микола Боровець, начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Алла Боришкевич та генеральний директор КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» Василь Борис зустрілися з проектантами, технаглядом та представниками підрядної організації (ПП «Діброва ТА», м. Вінниця) щодо робочих питань здійснення капітального ремонту приміщення відділення комплексної реабілітації медичного підприємства.

У ході зустрічі було обговорено терміни та вимоги виконання робіт на цьому об’єкті.

Зазначимо, що кошти на капітальний ремонт частини приміщення 5 поверху корпусу №2 КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» були виділені з бюджету міської територіальної громади на 2022 рік, але у зв’язку з дією воєнного стану не було можливості їх освоювати. У липні цього року відбувся візит міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, який дав позитивну оцінку щодо важливості функціонування відділення комплексної реабілітації (https://bit.ly/3CZ5Z24 ).

Це питання завдяки численним зверненням міського голови Миколи Боровця та генерального директора підприємства Василя Бориса порушувалось на різних рівнях і, як наслідок, рішенням КМУ дозволено освоєння виділених коштів.

Здійснення та завершення ремонтних робіт планується до кінця поточного року.

 

Відділ з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради

Чат-бот Гаряча лінія