Відбулась розширена колегія управління освіти і науки з підготовки до нового навчального року

27 Червня 2024, 16:56

27 червня 2024 року відбулась розширена колегія управління освіти і науки Звягельської міської ради. Захід відбувся за участі  міського голови Миколи Боровця, секретаря міської ради Оксани Гвозденко, заступника міського голови Наталії Борис, начальника відділу підтримки громадських ініціатив та енергоефективності Юрія Савича,  членів колегії, керівники закладів освіти  та установ Звягельської міської територіальної громади.

Порядок денний передбачав розгляд питання про підготовку до нового навчального року, оскільки система освіти України продовжує функціонувати в умовах повномасштабної війни. В ході колегії було представлено та затверджено основні заходи з підготовки закладів та установ освіти громади до 2024-2025 навчального року, серед яких матеріально-технічне забезпечення, безпековий компонент, забезпечення якісного харчування тощо.

Впевнені, що напрацьовані кроки допоможуть створити сприятливі умови для навчання і розвитку наших дітей.

Окрім того, розглянуто питання про стан організації медичного обслуговування в закладах освіти громади, визначено позитивні/негативні аспекти діяльності медичних працівників закладів освіти та надано відповідні рекомендації.

Дякуємо Силам безпеки і оборони України та нашим енергетикам за можливість працювати та навчатися.

Чат-бот Гаряча лінія