Відбулась щотижнева оперативна нарада

25 Травня 2020, 15:58

Тимчасово виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Олена Пономаренко провела 25 травня щотижневу оперативну нараду.

Так, присутніх було поінформовано, що Міністерством освіти і науки України визначені дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання (докладніше: bit.ly/3cQuZIV).

Протягом тижня здійснюватиметься комісійне обстеження дошкільних навчальних закладів щодо готовності до їх відкриття в умовах адаптивного карантину. Як повідомила заступник міського голови Оксана Гвозденко, дитячі садочки міста вдосталь забезпечені антисептичними засобами, рідким милом та одноразовими паперовими рушниками. Також відпрацьовується організація безпечного перебування в групах дітей з урахуванням дистанції. Працівники ДНЗ старшої вікової категорії (групи ризику) до роботи з дітьми допускатися не будуть.

Між тим, за час карантину в ряді дитячих садочків проведено ремонт, зокрема харчових блоків та пралень.

Що стосується інших галузей, посилено боротьбу зі стихійною торгівлею, здійснення якої часто відбувається з порушенням санітарних вимог. Спільно з депутатами міської ради заплановано провести нараду для визначення перспективи облаштування спеціально відведених місць вуличної торгівлі на вул. Леваневського.

Перший заступник міського голови Сергій Колотов зазначив, що наразі проводяться тендерні процедури з визначення виконавців робіт по капітальному ремонту дорожнього покриття, а також здійснюється підготовка до початку поточного ремонту доріг.

Управлінню житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради доручено розробити календарний план виконання робіт на об’єктах, на які спрямовані кошти, передбачені на потреби виборчих округів.

Крім того, доручено вжити заходи щодо облаштування світлофорів звуковими сигналами для людей з порушенням зору на перехрестях з найбільш інтенсивним рухом пішоходів.

Варто зазначити, що розпочинається прийом громадян у департаменті праці та соціального захисту населення міської ради, а також в Центрі надання адміністративних послуг із врахуванням обмежувальних карантинних заходів. Деталі умов прийому відвідувачів (на прикладі ЦНАПу) можна ознайомитись за посиланням: https://info.nvrada.gov.ua/…/cnap-vidnovlyue-prijom-gromady….

Олена Обух, т.в.о. начальника відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія