Відбулась співбесіда в.о. міського голови Оксани Гвозденко з директором міського Палацу культури імені Лесі Українки

21 Листопада 2019, 18:10

20 листопада, у зв’язку із закінченням терміну дії контракту, в.о. міського голови Оксана Гвозденко провела співбесіду з Іриною Антипчук – директором міського Палацу культури імені Лесі Українки, що належить до комунальної власності територіальної громади міста.

Зокрема, були обговорені питання фінансово-господарської діяльності, поновлення матеріально-технічної бази, організації культурно-масового дозвілля населення тощо.

Відтак, працівники міського Палацу культури організовують та проводять загальноміські урочистості, тематичні заходи, установою надаються платні послуги із оренди приміщень, прокату костюмів, на платній основі функціонує хореографічна студія при народному хореографічному ансамблю танцю «Веселка». Наразі вивчається питання щодо розширення платних послуг, які може надавати установа культури (написання сценаріїв на замовлення, організація та проведення культурно-розважальних заходів на комерційній основі тощо).

Також в подальшій діяльності значну увагу планується закцентувати на проведенні молодіжних заходів із залученням членів Молодіжної ради для розроблення спільних проектів.

Крім того, відповідно до рішення міської ради від 01.11.2018 №562 «Про добровільне приєднання територіальних громад сіл Майстрівської сільської ради до Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади», з січня 2019 року в підпорядкування міського Палацу культури увійшли клуби с. Майстрів та с. Маковиці. Для даних установ у 2019 році виготовлена належна установча та технічна документація, а саме: технічні документації на перевірку опору ізоляції електроустаткування приміщень, державні акти на право постійного користування земельною ділянкою, технічні паспорти на будівлі. Для подальших ремонтів даних приміщень виготовлено зведені кошторисні розрахунки на капітальний ремонт внутрішніх приміщень клубу с. Маковиці та капітальний ремонт даху клубу с. Майстрів.

У підсумку за результатами співбесіди в.о. міського голови Оксана Гвозденко підписала контракт із директором міського Палацу культури імені Лесі Українки Іриною Антипчук строком на три роки.

 

Чат-бот Гаряча лінія