У Звягелі відбулась зустріч з керівниками промислових та сільськогосподарських підприємств Звягельського району за участі начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталія Бунечка

13 Січня 2023, 18:46

 

Під час візиту начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталія Бунечка до м. Звягеля відбулась зустріч з керівниками промислових та сільськогосподарських підприємств Звягельського району.

У зібранні взяли участь:
Микола Боровець, Звягельський міський голова;
Іван Туровський, начальник Звягельської районної військової адміністрації;
Артур Загривий, голова Звягельської районної ради;
Олександр Ющенко, депутат Житомирської обласної ради, генеральний директор ПП «Галекс Агро»;
Віктор Мельник, депутат Житомирської обласної ради, директор ДП «Городницьке лісове господарство»;
Сергій Гаращук, експерт асоціації міст України;
міські, селищні, сільські голови, депутати, керівники промислових та сільськогосподарських підприємств Звягельського району.

Про діяльність агропромислових підприємств в умовах воєнного стану розповів Олександр Ющенко. Підприємець озвучив проблеми, з якими зіштовхнувся аграрний сектор у складний 2022 рік. Зокрема, Олександр Ющенко зауважив про проблеми з пальним та сплатою податків – на його думку, ПДВ для сільськогосподарських підприємств варто було б зменшити.

Щодо можливостей взаємодії органів влади з місцевим бізнесом у своєму виступі презентував Сергій Гаращук. Наголошено про важливість співпраці місцевого бізнесу та влади.

Йшлося про те, що бізнес Житомирщини – це приклад неймовірної стійкості та героїзму. Попри всі складнощі, підприємці не лише тримають свої компанії на плаву, забезпечують населення робочими місцями й сплачують податки, а й шукають шляхи розвитку, підтримують Збройні Сили України та віддано працюють задля нашої Перемоги.

Разом переможемо!🇺🇦

Чат-бот Гаряча лінія