Відбулась зустріч заступниці міського голови Наталії Борис з директоркою БФ “Нехай твоє серце б’ється”Наталією Нагорною

24 Жовтня 2022, 8:09
З метою обговорення соціально значущих питань, серед яких визначення потреб жителів сіл, які увійшли до складу Новоград-Волинської міської ТГ, відбулась зустріч заступниці міського голови Наталії Борис з директоркою БФ “Нехай твоє серце б’ється”, депутаткою Новоград-Волинської районної ради Наталією Нагорною.
Запланували в понеділок зустрітися з старостами старостинський округів громади для поглибленого вивчення проблем та потреб сіл громади в умовах війни.
Також обговорили проблеми забезпечення доїзду жителів Майстрівського старостинського округу, с. Майстрова Воля, ОСББ «Наливна Станція» до міста.
Наталія Борис відразу відреагувала на дану заяву та взяла вирішення проблеми під особистий контроль. До обговорення даного питання долучилась Алла Володіна, начальниця відділу економічного планування та підприємницької діяльності міської ради.
Наразі, завдяки оперативній злагодженій роботі заява вже опрацьована, між перевізником та закладами освіти вже заключено договір на перевезення, організовано доїзд з навчальних закладів з центру міста та автовокзалу. Між тим жителі також зможуть користуватись громадським транспортом за встановленим графіком перевізника.
З усіх питань щодо організації громадського транспорту слід звертатися до відділу економічного планування та підприємницької діяльності міської ради або безпосередньо до перевізника – Горбовського Володимира Людвиговича.
Чат-бот Гаряча лінія