Відбулася атестація педагогічних працівників міста

10 Квітня 2019, 14:39

З метою стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу 8-9 квітня 2019 року відбулися засідання атестаційної комісії ІІ рівня управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради, де було розглянуто питання відповідності займаним посадам та присвоєння кваліфікаційних категорій, педагогічних звань 114 педагогічним працівникам та керівникам закладів загальної середньої та дошкільної освіти.

Атестація проводиться на виконання наказу управління освіти і науки № 416 від 12.09.2018 року «Про проведення атестації педагогічних працівників закладів освіти міста в 2018-2019 навчальному році».

Під час атестації керівники закладів освіти представили педагогічних працівників, що атестувалися. Основну увагу звернено на такі результати роботи: кількість призерів ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів, спортивних змагань; обмін досвідом роботи на сторінках періодичної преси, фахових видань; підготовлені методичні розробки, посібники; рівень навчальних досягнень учнів з дисциплін, результати участі у зовнішньому незалежному оцінюванні; участь у міських, обласних та Всеукраїнських методичних об’єднаннях, семінарах, конкурсах тощо.

На відповідність займаній посаді проатестовано 27 керівників закладів освіти, з них: 7 директорів, 13 заступників директорів ЗЗСО та 6 завідувачів ЗДО, 1 заступнику директора перенесено чергову атестацію на 1 рік.

 

Чат-бот Гаряча лінія