Відбулася чергова нарада з питань організації та проведення новорічно-різдвяних заходів

27 Листопада 2019, 17:56

Із нетерпінням та радістю новоград-волинці очікують новорічних та різдвяних свят. Це – хороша нагода відпочити, побути з рідним і друзям та, звичайно, відвідати культурно-мистецькі заходи, які не лише урізноманітнять дозвілля, а й додадуть хорошого настрою і малечі, і дорослим.

27 листопада 2019 року в.о. міського голови Оксана Гвозденко провела чергову нараду з питань організації та проведення новорічно-різдвяних заходів.

Участь у нараді взяли начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук, начальник управління у справах сімї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба, начальник відділу культури та туризму міської ради Лариса Заєць, заступник начальника цього ж відділу Леся Адамович, т.в.о. начальника відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради Олександр Мельник, директор Палацу культури ім. Лесі Українки Ірина Антипчук, директор Палацу дітей та молоді Ольга Харитонівна.

В ході засідання учасники узгодили програму святкових заходів, обговорили всі проблемні організаційні питання та визначилися з подальшими напрямками роботи.

Як вже повідомлялось раніше, новорічні та різдвяні свята триватимуть з 19 грудня (свято Святого Миколая) по 19 січня (Святе Водохреща).

Також планується провести низку заходів для різних верств населення – новорічні ранки для дітей, конкурсні розважальні програми та дискотеки для молоді, вечори відпочинку та концертно-розважальні програми для дорослих, народні гуляння, святкові концерти, обрядові різдвяні вертепи, колядки. Підприємці пригощатимуть гарячими напоями та смаколиками.

Також під час наради напрацьовано ряд відповідних дорученнь щодо проведення святкових заходів та встановлені терміни виконання.

Більш детальна програма заходів найближчим часом буде опублікована на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради.

 

Чат-бот Гаряча лінія