Відбулася чергова зустріч з головами батьківських комітетів закладів освіти

8 Лютого 2023, 14:49

6 лютого 2023 року відбулася чергова зустріч заступниці міського голови Наталії Борис та начальниці управління освіти і науки міської ради Тетяни Ващук з головами батьківських комітетів закладів освіти Звягельської міської територіальної громади.

 

В ході зустрічі розглянуто ряд актуальних питань:

  • організація освітнього процесу в ІІ семестрі 2022-2023 н.р.;
  • формати навчання (змішане, очне та дистанційне);
  • організація харчування у закладах загальної середньої освіти ;
  • створення безпечних умов та реагування на надзвичайні ситуації в умовах воєнного стану.

Окрім того, представників батьківських комітетів детально поінформували про особливості роботи пунктів незламності, що створені на базі 6 закладів освіти міста.

На розгляд батьків випускників 2023 року винесено питання організації патріотичного Звягельського балу за умови сприятливих обставин як в країні, так і в місті.

Наталія Борис та Тетяна Ващук надали вичерпну інформацію щодо вищезазначених питань та відповіли на запитання, які виникли у батьків під час обговорення.

Для забезпечення злагодженої взаємодії з батьками, врахування їх пропозицій і зауважень зустрічі з головами батьківських комітетів проводитимуться і в подальшому. Такий формат співпраці сприяє поширенню достовірної інформації з перших вуст та забезпечує ефективну комунікацію з батьківською спільнотою громади.

Управління освіти і науки Звягельської міської ради

Чат-бот Гаряча лінія