Відбулася чергова зустріч з головами батьківських комітетів ЗЗСО

20 Листопада 2023, 8:51

16 листопада 2023 року відбулася чергова зустріч з головами батьківських комітетів закладів загальної середньої освіти Звягельської міської територіальної громади, на якій було презентовано роботу закладів позашкільної освіти різних галузей: освіти, культури, спорту. У зустрічі взяли участь міський голова Микола Боровець, заступник міського голови Наталія Борис, начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук та керівники закладів і установ. Міський голова подякував батькам, заступниці Наталії Борис та начальнику Тетяні Ващук за такий вид комунікації з батьками.

Батьки мали змогу детально ознайомитись із видами гурткової роботи закладів позашкільної освіти галузі «Освіта», відділень школи мистецтв та спортивних гуртків.

Також обговорили результати проведеного анкетування батьків щодо організації новорічно-різдвяних заходів. Переважна більшість опитаних батьків висловили думку про недоцільність проведення міських масових заходів, але схвально відгукнулись за проведення шкільних.

Чат-бот Гаряча лінія