Відбулася двостороння робоча онлайн зустріч міського голови Миколи Боровця з представниками компанії GIZ

21 Вересня 2022, 11:31
20 вересня відбулася двостороння робоча онлайн зустріч міського голови Миколи Боровця з представниками компанії GIZ, Володимиром Перегудовим та Андрієм Панащуком стосовно підписання Грантової Угоди.
У зустрічі також взяли участь заступник міського голови Ірина Гудзь, начальник відділу громадських ініціатив та енергоефективності Юрій Савич, начальник відділу освіти та науки Тетяна Ващук, директорка Ліцею №4 Валентина Сільвертюк та енергоменеджер Валентина Кривошей.
Наша громада стала одним з переможців конкурсного відбору заявок на демонстраційні енергоефективні проєкти, що впроваджуються в Україні GIZ за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії. У рамках проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» громада отримає грантову підтримку у розмірі 100 тис. Євро на впровадження комплексних енергоефективних заходів у Ліцеї № 4 міста Новограда-Волинського.
Завдяки грантовим коштам та співфінансуванню з місцевого бюджету будуть запроваджені та реалізовані такі енергоефективні заходи, як: заміна дерев`яних вікон та дверей на енергоефективні аналоги, модернізація системи освітлення, встановлення індивідуального теплового пункту з системою енергомоніторингу та диспетчеризації, а також капітальний ремонт з утепленням даху.
Під час зустрічі сторони обговорили процедуру підписання Грантової Угоди, механізм взаємодії та процес співпраці на протязі всього строку реалізації проєкту.
Чат-бот Гаряча лінія