Відбулася “гаряча лінія” з питань профілактики захворювання на туберкульоз
![Відбулася “гаряча лінія” з питань профілактики захворювання на туберкульоз](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/337130329_592443016131891_839467951015332579_n.jpg)
У рамках Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом на “Телефоні Довіри” міського центру соціальних служб відбулася “гаряча лінія” з питань профілактики захворювання на туберкульоз.
Відповідала на запитання жителів громади Галина БАРАШОВЕЦЬ, медичний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Звягельської міської ради.
На всі дзвінки було надано вичерпні фахові відповіді та рекомендації.