Відбулася нарада щодо організації проведення у 2019 році десятої обласної спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування

26 Квітня 2019, 12:14

26 квітня під головуванням заступника міського голови Оксани Гвозденко, за участі керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Ружицького відбулася нарада щодо організації проведення у 2019 році десятої обласної спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування, яка відбудеться 10 травня на базі дитячо-юнацької спортивної школи управлінння у спрвах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради та дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки.

Спартакіада проводиться в шести зонах, серед яких ІV зона в м. Новограді-Волинському в якій прийматимуть участь команди Новоград-Волинської міської ради, Новоград-Волинської районної ради, Баранівської районної ради, Ємільчинської районної ради та Пулинської районної ради.

Кожна команда складатиметься з 21 учасника та прийматиме участь у змаганнях з видів спорту волейбол, міні-футбол, теніс настільний, шашки та швидкі шахи. Початок спартакіади о 10:00 годині.

 

Чат-бот Гаряча лінія