Відбулася нарада щодо підтримки Підприємства Новоград-Волинська центральна міськрайонна аптека №217

18 Листопада 2022, 17:13

18.11.2022 року відбулася  зустріч  за участю голови райдержадміністрації  Івана Туровського, міського голови Миколи Боровця, секретаря міської ради Оксани Гвозденко, заступника міської голови Наталії Борис, голови Городницької ТГ Івана Онищука, представника Ярунської ТГ,  депутатів міської ради. Метою зустрічі було обговорити та напрацювати шляхи покращення фінансово-господарської діяльності Підприємства Новоград-Волинська центральна міськрайонна аптека № 217, яка наразі має збитковість.  Завідувачка  Анна Ганношина надала звіт про діяльність  підприємства за 2020-2022 роки із аналізом причин, які призвели до цієї збитковості.

 

На сьогодні міський голова, секретар міської ради та депутати розглядають всі можливі варіанти виходу із кризової ситуації, щоб комунальне підприємство здійснювало свою господарську діяльність та забезпечувало мешканців громади лікарськими засобами, що виготовляються в умовах аптеки, проводило відпуск лікарських засобів закладам, організаціям та установам територіальних громад,  наркотичних засобів та психотропних речовин за рецептами лікарів, пільговий відпуск лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення, а також за державною програмою «Доступні ліки».

 

Тому, на чергову сесію міської ради виноситься питання  про затвердження Програми розвитку та фінансової  підтримки  Підприємства Новоград-Волинська центральна міськрайонна аптека №217 на   2022-2023 роки. Завданням Програми є вжиття комплексу заходів щодо відновлення асортименту лікарських засобів та виробів медичного призначення Підприємства Новоград-Волинська центральна міськрайонна аптека № 217, запобігання банкрутства та відновлення його платоспроможності.

 

Дане підприємство має структурні підрозділи в Городницькій, Ярунській та Брониківській територіальних громадах. Тому і було запропоновано головам ТГ на своїх чергових сесіях розглянути питання щодо фінансової підтримки підрозділів, що функціонують на їх територіях.

Відділ з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення Новоград-Волинської міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія