Відбулася нарада з фізичними особами-підприємцями, які надають послуги з вивезення рідких відходів асенізаційним транспортом

2 Серпня 16:14

01 серпня відбулася нарада з фізичними особами-підприємцями, які у нашому місті надають послуги з вивезення рідких відходів асенізаційним транспортом.

У ході наради обговорено низку питань, зокрема:

  • ремонт дороги до зливної станції на вул. Олейнікова;
  • закупівля GPS- пристроїв, встановлення їх і приєднання до системи навігації комунального підприємства «Новоград-Волинське виробниче управління водоканалізаційного господарства»;
  • порушено питання щодо встановлення додаткових місць для зливу рідких нечистот, оскільки у місті наразі встановлено лише одну точку – в районі головної каналізаційної станції;
  • влаштування водіям місця відпочинку на території зливної станції.

Перевізники розповіли про роботу в умовах воєнного стану. Зростання вартості паливо-мастильних матеріалів та запчастин ставить в залежність роботу підприємців.

«У нас не було жодного дня простою, ми працювали тоді, коли була проблема з пальним. На жаль, підвищення вартості послуги нам не оминути», – зазначив один з представників перевізників.

Директор КП НВМР «ВУВКГ» Олександр Тимофіїв зазначив, що підприємство також надає послуги з вивезення рідких відходів. Оскільки пальне значно зросло в ціні, доведеться підвищити вартість послуги. Проведено розрахунок собівартості витрат, який складає 800 грн.

Під час наради також обговорено питання скиду рідких нечистот власниками житлових будинків у ливневу каналізацію та річку, що вкрай недопустимо. Просимо небайдужих та свідомих громадян повідомляти про такі випадки за телефоном (04141) 3-54-46 (відділ благоустрою та екології управління ЖКГЕ міської ради) – анонімність гарантуємо.

 

Управління житлово-комунального господарства та екології міської ради

Чат-бот Гаряча лінія