Відбулася онлайн-зустріч освітян з школами міст-побратимів Звягеля

2 Березня 2023, 14:54
25 лютого 2023 р. у світі відзначили 152 – у річницю з дня народження української письменниці, перекладачки та культурної діячки Лесі Українки, ім’я якої з гордістю носить наш ліцей.
1 березня 2023 року відбулася онлайн-зустріч «Окрилені Лесиним талантом» з педагогами та учнями Миргородського ліцею №1 імені Т.Г. Шевченка. На превеликий жаль, у зв’язку із технічними проблемами, до нашої зустрічі не зміг приєднатися Коломийський ліцей №5 імені Т.Г. Шевченка. Наша перша зустріч пройшла у дружній родинній атмосфері.
Учасники цікаво представили свої заклади, педагогічні та учнівські колективи та свої міста. І що цікаво – у нас багато спільного. Миргородці познайомили нас зі своїми переможцями творчих літературних конкурсів, а також представили цікаві форми роботи, мета яких популяризація творчості Лесі України та Тараса Шевченка.
А відео «Слово Лесі лунає мовами світу», де наші ліцеїсти декламували твори Лесі англійською, польською та українською мовами, вразило наших нових друзів.
На завершення зустрічі ми запросили колег та учнів відвідати наш старовинний Звягель, побувати у наших музеях, адже це найкраща нагода здійснити подорож у минуле, відчути атмосферу творчості та сили великої Лесі. Сподіваємося на плідну співпрацю. Чекаємо вас у славному Звягелі – батьківщині всесвітньо відомої Лесі Українки.
Ліцей №1 імені Лесі Українки
Чат-бот Гаряча лінія