Відбулася онлайн зустріч щодо участі громад у Програмі «Впровадження низьковуглецевих підходів до опалення серед українських муніципалітетів та підготовка українського суспільства до скорочення поставок енергоресурсів»

27 Січня 2023, 8:47
Відбулася онлайн зустріч з керівником ГО «Екоклуб» Андрієм Мартинюком , та технічними експертами – Михайлом Лук`яником та Вадимом Литвином щодо участі громад у Програмі «Впровадження низьковуглецевих підходів до опалення серед українських муніципалітетів та підготовка українського суспільства до скорочення поставок енергоресурсів».
В зустрічі також взяли участь громади міст: Хмельницького, Луцька та Костополя.
Від Звягельської міської ради взяли участь: заступники міського голови Віталій Якубов та Ірина Гудзь, начальник відділу підтримки громадських ініціатив та енергоефективності Юрій Савич, начальник управління житлово-комунального господарства та екології міської ради Олег Годун, директор КП «Звягельтепло» Людмила Тодорович.
Михайло Лук`яник провів презентацію по встановленню теплових насосів у системах центрального теплопостачання, в ході якої розповів про принцип роботи, типи та види теплових насосів вказавши на переваги їх використання у центральному опаленні, а саме: економічність, універсальність, екологічність та обслуговування.
Використання теплових насосів у центральному опаленні дозволить забезпечити додаткові об’єми тепла, зменшити витрати на енергоносії та викиди парникових газів, оскільки потребує енергії землі, води або повітря, а не викопного палива.
Вадим Литвин розповів про технічні аспекти впровадження теплових насосів в систему теплопостачання та надав можливі варіанти інтеграції теплових насосів в теплопостачання для присутніх представників громад.
За підсумками участі проекту буде напрацьовано техніко- економічне обґрунтування по конкретних комунальних об`єктах, що стануть в основу інвестиційних проектів.
Чат-бот Гаряча лінія