Відбулася онлайн зустріч з представниками партнерського міста Борислав

28 Листопада 2021, 16:39

З метою активізації співпраці з містами-побратимами, з якими в різні роки було укладено угоди про партнерство, та зважаючи на карантинні обмеження, пов’язані з пандемією COVID-19, ініційовано проведення ряду онлайн зустрічей на рівні керівництва міст.

26 грудня відбулася онлайн зустріч керівництва Новоград-Волинської міської територіальної громади на чолі з міським головою Миколою Боровцем з представниками партнерського міста Борислав Львівської області.

Вітаючи учасників онлайн зустрічі, очільник Новоград-Волинської міської ТГ подякував керівництву Борислава, зокрема, міському голові Ігорю Яворському, що відгукнулися на пропозицію зустрічі та висловив готовність поглиблювати співпрацю в різних напрямках, яка може стати взаємокорисною обом громадам.

Участь у зібранні від Новоград-Волинської міської ТГ також взяли секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступники міського голови Ірина Гудзь, Наталія Борис, Віталій Якубов, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Олександр Доля, керівники структурних підрозділів Новоград-Волинської міської ради.

В режимі онлайн зв’язку обговорили ряд актуальних питань:

– розвитку туризму;

– формування структури виконавчих органів міської ради і координацію старостинських округів;

– діяльність депутатського корпусу;

– функціонування комунальних закладів, зокрема стоматології;

– реформування галузей освіти і медицини;

– співпраця зі ЗМІ та діяльність комунального ФМ-радіомовлення;

– цифрової просвіти населення та діджиталізації.

Нагадаємо, що відповідно до рішення міської ради від 24.08.2021 року № 272 «Про затвердження Угод про партнерство і співпрацю» було погоджено угоду про партнерство і співпрацю між Новоград-Волинською міською територіальною громадою Житомирської області та Бориславською міською територіальною громадою Львівської області. Партнерство започатковано влітку 2021 року в рамках Міжнародного свята літератури і мистецтв “Лесині джерела”.

 

Чат-бот Гаряча лінія