Відбулася онлайн-зустріч з представниками Проєкту Ради Європи «Зміцнення громадської участі у демократичному процесі прийняття рішень в Україні»

5 Квітня 2021, 13:02

Відбулася онлайн-зустріч з представниками Проєкту Ради Європи «Зміцнення громадської участі у демократичному процесі прийняття рішень в Україні». Участь у заході взяли секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступниця міського голови Ірина Гудзь, начальник організаційного відділу міської ради Ніна Марчук та начальник юридичного відділу міської ради Павло Антонюк. Від проєкту Ради Європи – експертка проєкту Юлія Гвоздович та асистентка проєкту Дарина Соколова.

Метою зустрічі було узгодження умов співпраці та отримання експертної допомоги від Ради Європи розроблення нового Статуту Новоград-Волинської міської територіальної громади. Експерти проєкту надали рекомендації щодо складу робочої групи з розробки цього стратегічного документа, та графіку його напрацювання.

Планується підписання Меморандуму про співпрацю між Новоград-Волинською міською територіальною громадою та Радою Європи.

НАГАДУЄМО, що наразі розпочато роботу над формування робочої групи, яка буде працювати над розробкою нового Статуту Новоград-Волинської міської територіальної громади. Голови громадських організацій можуть долучитись до її складу, звернувшись за телефоном: 3-53-52. Пропозиції щодо участі у складі робочої групи приймаються до 09.04.2021 року.

 

Чат-бот Гаряча лінія