Відбулася перевірка готовності приміщень Школи мистецтв до початку нового навчального року
![Відбулася перевірка готовності приміщень Школи мистецтв до початку нового навчального року](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/ao7u4lnmwvvvapmnqhrn.jpg)
26 серпня відбулася перевірка готовності приміщень Школи мистецтв до початку нового навчального року. До складу комісії увійшли заступник міського голови Наталія Борис, начальник управління культури і туризму міської ради Олександр Широкопояс та начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства в Новоград-Волинському головному управлінні Держпродспоживслужби в Житомирській області Валентина Кащук. Перевірка проводилась в присутності директора школи Лілії Полтавченко та заступника директора з господарських питань Алли Прилєпко.
Були обстежені чотири приміщення Школи мистецтв по вул. Соботності 47, 51, 57, 62. В цілому приміщення визнані готовим до прийому учнів школи на новий навчальний рік. Обговорювались питання щодо планування фінансування на заміну вікон в приміщеннях по вул. Соборності 51, 57, закінчення робіт по капітальному ремонту фасадів по вул. Соборності, 47, по встановленню огорожі території школи.