Відбулася перша робоча онлайн-зустріч щодо ініціативи Мери за економічне зростання

17 Серпня 2022, 17:23

16 серпня відбулася онлайн-зустріч з Мустафою Саіт-Аметовим, керівником програми ПРООН з досягнення Цілей сталого розвитку в регіонах та Тамарою Харченко, регіональним координатором проекту з досягнення цілей сталого розвитку.

Новоград-Волинську міську територіальну громаду представляли заступниця міського голови Ірина Гудзь, начальниця відділу економічного планування та підприємницької діяльності міської ради Алла Володіна, начальниця відділу програмно-комп’ютерного забезпечення міської ради Олена Костюк, начальник відділу підтримки громадських ініціатив та енергоефективності міської ради Юрій Савич та головний спеціаліст відділу підтримки громадських ініціатив та енергоефективності міської ради Ірина Потопальська.

В ході зустрічі пан Мустафа ознайомив присутніх з перевагами, вимогами та можливостями участі у ініціативі «Мери за економічне зростання», що реалізується у партнерстві ЄС, ПРООН (Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй) та Міністерством розвитку громад та територій.

Ініціатива спрямована на посилення рівного та «зеленого» розвитку у регіоні Східного партнерства, яка триватиме до 2024 року, заохочуватиме місцеву владу в країнах Східного партнерства: Азербайджані, Вірменії, Грузії, Молдові та Україні, використовувати доступні та екологічні інноваційні методи розвитку. Ця програма сформована таким чином, щоб зробити муніципалітети більш інклюзивними, сталими та інноваційними для вирішення соціальних та економічних потреб бізнесу та місцевого населення. Міста, які долучені до мережі, мають змогу взяти участь у тренінгах і заходах із обміну знаннями щодо розробки інноваційних стратегій у контексті локальних екосистем. Ці активності сприятимуть розробці програм місцевого економічного розвитку, стратегічного мислення та підвищенні стійкості міст. В рамках ініціативи є можливість скористатися новими спроможностями та доступом до фінансування, зокрема через щорічні конкурси виражання зацікавленості та проектних пропозицій.

Координацію співпраці із проектом від Новоград-Волинської міської територіальної громади здійснюватиме відділ економічного планування та підприємницької діяльності міської ради .

Довідково: «Мери за економічне зростання» (2021-2024) – це продовження першого етапу відповідного проекту, який був започаткований за фінансування Європейського Союзу у 2017 році для підтримки мерів та муніципалітетів у країнах Східного партнерства. З 2021 року проект реалізується ПРООН та охоплює країни Східного партнерства.

Відділ підтримки громадських ініціатив та енергоефективності

 

 

 

Чат-бот Гаряча лінія