Відбулася позачергова тринадцята сесія міської ради восьмого скликання

30 Вересня 2021, 18:00

30 вересня відбулася позачергова тринадцята сесія міської ради восьмого скликання.

На початку пленарного засідання міський голова Микола Боровець проінформував депутатів щодо важливості скликання позачергової сесії та про те, що разом із директором КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго», депутатом міської ради Людмилою Тодорович виїжджає до м. Київ на засідання Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України.

Під час пленарного засідання депутати міської ради заслухали начальника комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Олександра Тимофіїва, який доповів про стан водопровідно-каналізаційного господарства.

Зокрема, йшлося про те, що для оцінки реального технічного стану обладнання підприємства, а також аналізу фінансово-господарської діяльності було ініційовано проведення позапланового аудиту фінансово-господарської діяльності, а також розпорядженням міського голови створено комісію для проведення інвентаризації та оцінки реального технічного стану.

Міським головою Миколою Боровцем, заступником міського голови Віталієм Якубовим, начальником КП НВМР «ВУВКГ» Олександром Тимофіївим та технічними працівниками підприємства проводилися виїзди на основні технологічні вузли підприємства з метою оцінки технічного стану обладнання та аналізу проблемних питань водопостачання та водовідведення міста. Також з цією метою відбувалися виїзди на об’єкти підприємства з депутатами міської ради. За результати обстежень виявлено проблемні питання на всіх технологічних вузлах підприємства.

Під час своєї доповіді Олександр Тимофїв деталізовано проінформував депутатів міської ради та громадськість про проблеми у роботі головної каналізаційної насосної станції (ГКНС), основного виробництва, станцій 1 та 2 підйому води, насосних станцій для підвищення тиску води та каналізаційно-насосних станцій. Також начальник комунального підприємства представив стислий аналіз фінансово-економічних показників комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства».

Заслухавши інформацію депутати міської ради підтримали проєкт рішення, відповідно до якого відбудеться перегляд Програми розвитку комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства». Зокрема, на розгляд сесії внесено пропозиції, передбачивши в ній:

1) заходи для впорядкування обліку питної води та стоку, в тому числі тих, що передбачені Законом України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»;

2) заходи по очищенню ложа водосховища та водозабору;

3) заходи по зменшенню технологічних втрат води.

Також цим рішенням передбачена розробка порядоку визначення розміру плати, що справляється за понад нормові скиди стічних вод до системи централізованого водовідведення та переглянути умови договорів на скид рідких відходів від приватних осіб.

Депутатами міської ради підтримано проєкт рішення щодо виділення коштів на погашення заборгованості КП НВМР «ВУВКГ» за спожиту електроенергію, послуги з розподілу електричної енергії і за послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії.

Також під час засідання було заслухано заступника міського голови Віталія Якубова щодо ситуації із очищенням прилеглої до полігону твердих побутових відходів території від несанкціонованих сміттєзвалищ, а також вивозом сміття з вул. Борисова,4 (території колишнього м’ясокомбінату).

З результатами поіменного голосування депутатів можна ознайомитися за посиланням: https://info.nvrada.gov.ua/uk/documents/item/10637

Усі прийняті рішення після їх підписання, у встановлений чинним законодавством термін буде оприлюднено на офіційному сайті міської ради у рубриці «Документи» – «Рішення міської ради» – https://info.nvrada.gov.ua/uk/documents/category/veresen-2021-mr/

Відеотрансляція позачергового засідання міської ради від 30.09.2021 року за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=iy13S16TQlw

 

Чат-бот Гаряча лінія