Відбулася презентація Центру реабілітації та соціалізації ветеранів “ТіХтоПройшлиКрізьВогонь “
![Відбулася презентація Центру реабілітації та соціалізації ветеранів “ТіХтоПройшлиКрізьВогонь “](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/425277753_726927942963875_5552871947097741921_n.jpg)
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1.5/16/2611.png)
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1.5/16/2611.png)
Саме таку філософію намагається поширювати Центр реабілітації та соціалізації ветеранів “ТіХтоПройшлиКрізьВогонь “, створений у м. Житомирі.
Нещодавно відбулася презентація Центру і у Звягелі. Засновник та керівник Центру, ветеран війни, військовий психолог Сергій Твардовський поінформував, що місія Центру – сприяння підтримці та відновленню ветеранів російсько-української війни та членів їх сімей, їх самореалізації, а також створення умов для відчуття їх приналежності до української спільноти, єдності з українським суспільством.
Серед основних напрямків діяльностідіяльності – психологічна підтримка; консультаційний супровід лікування та оздоровлення; юридична допомога; профорієнтація; соціалізація, відновлення єдності з громадою; воєнна культурна спадщина.
На даний час, вже створено філію Центру у Бердичеві, а також розглядається можливість поширення діяльності у Звягелі та Коростені.
Щиро вдячні Сергій Твардовський за візит до Звягеля та небайдужість.
Разом – назустріч ветеранам, завдяки яким Україна обов’язково ПЕРЕМОЖЕ!