Відбулася презентація Центру реабілітації та соціалізації ветеранів “ТіХтоПройшлиКрізьВогонь “

26 Лютого 2024, 17:15
☑️Ветерани живуть в громаді, серед нас і є частиною нас.
☑️Важливо зрозуміти, що відчувають ветерани, повертаючись до цивільного життя, знати як підтримати їх, як висловити свою вдячність.
Саме таку філософію намагається поширювати Центр реабілітації та соціалізації ветеранів “ТіХтоПройшлиКрізьВогонь “, створений у м. Житомирі.
Нещодавно відбулася презентація Центру і у Звягелі. Засновник та керівник Центру, ветеран війни, військовий психолог Сергій Твардовський поінформував, що місія Центру – сприяння підтримці та відновленню ветеранів російсько-української війни та членів їх сімей, їх самореалізації, а також створення умов для відчуття їх приналежності до української спільноти, єдності з українським суспільством.
Серед основних напрямків діяльностідіяльності – психологічна підтримка; консультаційний супровід лікування та оздоровлення; юридична допомога; профорієнтація; соціалізація, відновлення єдності з громадою; воєнна культурна спадщина.
На даний час, вже створено філію Центру у Бердичеві, а також розглядається можливість поширення діяльності у Звягелі та Коростені.
Щиро вдячні Сергій Твардовський за візит до Звягеля та небайдужість.
Разом – назустріч ветеранам, завдяки яким Україна обов’язково ПЕРЕМОЖЕ!
Чат-бот Гаряча лінія