Відбулася презентація ГО “Звягель – без бар’єрів”

6 Лютого 2024, 10:58

Відбулася презентація громадської організації “Звягель – без бар’єрів”, основною метою якої є захист інтересів людей з особливими потребами.

До презентації долучилися всі охочі: керівництво громади, депутати міської ради, керівники управлінь та відділів міської ради, підприємці, ЗМІ та громадськість, в тому числі і особи з інвалідністю. Також на презентацію Громадської Організації, приїхала депутатка Житомирської обласної ради, представниця Урядового уповноваженого та радниця начальника ЖОВА з прав осіб з інвалідністю Неля Ковалюк.

В ході презентації ознайомили усіх присутніх з метою та завданнями  громадської організації,  обговорили заходи, які запропонували для подальшої реалізації.

Особливо наголошувалося на нагальності планування повної доступності для людей з фізичними обмеженнями в комерційні заклади.

Також була висловлена пропозиція щодо залучення до роботи органів місцевого самоврядування особи з інвалідністю (бажано особи на візку), яка здійснюватиме контроль на етапах будівництва, введення в експлуатацію різних об’єктів на предмет доступності для маломобільних верств населення громади.

На завершення голова ГО “Звягель – без бар’єрів” Олена Котюк подякувала людям, небайдужим до проблем інших, які творять доступний та безбар’єрний Звягель , а саме Миколі Андрущенку, Світлані Савчук, Олегу Годуну, Вячеславу Стельмаху, Людмилі Харченко, Нелі Ковалюк. Також висловила глибоку вдячність за всебічну підтримку начальниці Відділу економічного планування та підприємницької діяльності Аллі Володіній та журналісту газети “Звягель”, співзасновниці ГО “Звягель – без бар’єрів” Юлії Климчук.
Спільно творимо доступну безбар’єрну громаду.

Чат-бот Гаряча лінія