Відбулася презентація гуртків новоствореного комунального закладу «Центр позашкільної освіти»

19 Липня 2021, 8:23

16 липня 2021 року за участі міського голови Миколи Боровця відбулася презентація гуртків новоствореного комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Новоград-Волинської міської ради Житомирської області. На презентації були присутні секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступник міського голови Наталія Борис, депутати міської ради – Олег Годун, Дмитро Іванченко, Сергій Колотов, Олександр Поліщук, начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук та працівники закладу. Ольга Добровольна, директор закладу, презентувала присутнім мережу гуртків закладу та потребу на закупівлю матеріалів для роботи нових гуртків, які створюються відповідно до запитів учнів та батьків. У ході конструктивного діалогу було вирішено першочергово забезпечити матеріально-технічну базу для гуртків технічного спрямування, зокрема для гуртка «Картинг».

Міський голова та депутати міської ради висловили свою підтримку у сприянні щодо виділення коштів міського бюджету вже у цьому році. У ході розмови піднімалося також питання щодо нового приміщення та відповідної території для занять гуртків, які потребують з точки зору безпеки належні умови і простір. Тому було дано низку доручень щодо вивчення можливих варіантів для створення технічної бази.

Детально ознайомитися із презентацією мережі гуртків Центру позашкільної освіти можна на сайті управління освіти і науки.

Управління освіти і науки міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія