Відбулася презентація проекту «Комплексна реконструкція центрального парку культури та відпочинку»

15 Лютого 2019, 20:05

14 лютого  2019 року в конференц-залі міської ради за участю заступника міського голови Анатолія Легенчука відбулася презентація проекту «Комплексна реконструкція центрального парку культури та відпочинку» громадським організаціям міста.

Презентацію проекту провів заступник начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності, начальник відділу капітального будівництва Андрій Павленко, який повідомив, що проект реконструкції розробляли протягом двох років. За даний період відбувалося розроблення ескізного проекту за участю управління містобудування, архітектури та земельних відносин, відбулися три погоджувальні містобудівні ради на яких було розроблено концепцію та погоджено ескізний проект на основі якого і розроблено проект комплексної реконструкції парку.

Комплексна реконструкція центрального парку культури та відпочинку розроблена проектною організацією ФОП Зима. Загальна кошторисна вартість проекту  складає 20461,820 тис. грн. та поділена на 4 черги будівництва з такими вартісними показниками:  перша черга будівництва кошторисною вартістю 10711,388 тис. грн., друга черга будівництва кошторисною вартістю 1756,718 тис. грн., третя черга будівництва кошторисною вартістю 4012,139 тис. грн. четверта черга будівництва кошторисною вартістю 3981,575 тис. грн.

До першої черги будівництва ( від центрального входу до літнього кінотеатру) віднесено покриття доріжок з фігурних елементів мощення, майданчик універсального саду, озеленення, улаштування фонтану, зовнішнє освітлення та МАФ (лавочки, урни). Фонтан запроектовано пішохідний, який складається із самої конструкції фонтану, насосів та форсунок.

До другої черги будівництва (від літнього кінотеатру до вул. Івана Франка) віднесено покриття доріжок фігурними елементами мощення, озеленення території, штучна водойма, та МАФ (урни, лавочки).

До третьої черги будівництва (зона атракціонів ЗОШ №2) віднесено покриття доріжок фігурними елементами мощення, озеленення території, та МАФ (урни, лавочки).

До четвертої черги будівництва (від вул. Шевченка до парку атракціонів) віднесено покриття доріжок фігурними елементами мощення, озеленення території, та МАФ (урни, лавочки, пісочники різних форм, гімнастичний комплекс, ігрові комплекси, лабіринти, гойдалки, столики пісочні).

У представників ГО «Мамочки Новограда», які ознайомились з остаточним проектом, виникло багато зауважень щодо планування території.

Також представники громади зазначили, що у них не запитали, яким саме вони хочуть бачити парк.

Андрій Павленко на питання активістів щодо можливості внести зміни до проекту з урахуванням пропозицій громадськості зазначив, що без проведення коригування проектно-кошторисної документації  та проведення експертизи проекту це зробити неможливо.

 

Чат-бот Гаряча лінія