Відбулася робоча нарада щодо впровадження проєкту «Посилення співпраці ветеранів АТО та молоді у Новоград-Волинській міській територіальній громаді»

3 Серпня 2021, 17:50

У міській раді відбулася робоча нарада щодо впровадження проєкту «Посилення співпраці ветеранів АТО та молоді у Новоград-Волинській міській територіальній громаді». 

Даний проєкт став переможцем у конкурсі грантів «Залучення громадських організацій ветеранів АТО/ООС до посилення громадської безпеки та трансформації конфліктів через надання ефективних та інноваційних сервісів у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Житомирській та Луганській областях», що виконується Фондом розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр» в контексті Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів. Впроваджуватиметься даний проєкт у громаді спільно з відокремленим підрозділом громадської організації «Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій» Житомирської області.

Під час наради заступник міського голови Ірина Гудзь наголосила на важливості процесу реінтеграції ветеранів АТО до мирного життя та активного залучення їх до суспільного життя громади, у тому числі до виховання молоді,  а тому міська рада буде надавати постійну підтримку та допомогу у реалізації відповідних заходів.

Заступник голови ВП ГО«Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій» Житомирської області Олег Годун розповів, що впровадження проєкту є логічним продовженням у діяльності соціального простору, відкритого на базі центральної бібліотеки.

Начальник відділу підтримки громадських ініціатив та енергоефективності міської ради Юрій Савич детально зупинився на активностях, які передбачено реалізувати у ході проєкту.

Під час обговорення учасники наради детально обговорили план впровадження проєкту, а також завдання та виклики, які стоять перед  кожним з учасників проектної команди.

  • Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії

 

 

Чат-бот Гаряча лінія