Відбулася робоча нарада управління освіти і науки Звягельської міської ради з керівниками закладів загальної середньої освіти

19 Січня 2023, 17:00
19 січня 2023 в конференц-залі Будинку Рад відбулася робоча нарада управління освіти і науки Звягельської міської ради з керівниками закладів загальної середньої освіти.
Головна мета зустрічі – опрацювання можливостей та потреб галузі освіти громади у 2023 році.
Начальник управління освіти і науки Тетяна Ващук обговорила з керівниками бюджет галузі у 2023 році, фінансування поточних та капітальних ремонтних робіт, визначивши їх пріоритетність. Керівників закладів освіти ознайомлено з проєктом Порядку організації харчування у закладах освіти. Прийнято рішення щодо зміни режиму роботи закладів освіти: визначено, що о 08.30 розпочинаються навчальні заняття. Обговорено важливі питання щодо організації: методичної роботи, інклюзивного навчання, проведення олімпіад, конкурсів тощо.
В цілому напрацьовані конструктивні пропозиції щодо забезпечення заробітною платою педагогічних працівників шкіл, покращення матеріально-технічного стану закладів, зокрема заходів з енергозбереження та безпекових умов перебування учасників освітнього процесу в захисних укриттях.
Ці питання потребують додаткового фінансування та будуть запропоновані до вирішення на черговому засіданні міської ради у лютому 2023 року.
Чат-бот Гаряча лінія