Відбулася робоча нарада з головами правлінь ОСББ

5 Травня 2023, 14:20

На днях відбулася робоча нарада з головами правлінь ОСББ Звягельської МТГ за участю міського голови Миколи Боровця.

На порядку денному було розглянуто ряд ключових питань, а саме:

????організація надання послуги з вивезення ТПВ у Звягельській МТГ з 01.04.2023.
– на сьогодні ОСББ «Мікрорайон «Зелені», ОСББ «МЖК «Комфорт», ОСББ «ЖБК-1», ОСББ «Колорит», ОСББ «Мікрорайон Олімпійський», ОСББ «Наш дім», АОСББ «Затишна оселя», НВМБ ОСББ «Вікторія» вже протягом місяця отримують послугу вивезення сміття на умовах індивідуального договору із кожним співвласником;
– раніше на сайті МР було відеозвернення із роз’ясненням для мешканців багатоквартирної забудови від начальника ЖКГЕ міської ради https://info.nvrada.gov.ua/budte-v-temi-organizacziya…/ ;
– на сьогодні триває робота із заключенням індивідуальних договорів між співвласниками багатоквартирних будинків з ТОВ «Міськкомунсервіс».
– нагадуємо, що рішення про модель договірних відносин з виконавцем комунальної послуги (тобто укласти індивідуальний та/або колективний договір) в багатоквартирній забудові, приймається загальними зборами всіх співвласників об’єднання.
???? благоустрій території Звягельської МТГ 2023 році.
– в громаді тривають роботи з благоустрою;
– закликаємо мешканців квартир активно приймати участь у наведенні весняних робіт на прибудинковій території Вашого ОСББ.
???? участь ОСББ у Програмі фінансової підтримки співвласників багатоквартирних будинків.
– на сьогодні існує можливість для кожного ОСББ Звягельської МТГ взяти участь у конкурсному відборі та отримати кошти на капітальний ремонт аварійних покрівель (дахів) та ліфтів багатоквартирних будинків на умовах співфінансування.
Для цього потрібно прийняти рішення про участь у Програмі на загальних зборах ОСББ, виготовити проектно-кошторисну документацію із орієнтовною вартістю робіт та подати відповідну заяву з додатками в каб. №49 ІІ-й поверх Будинку Рад.
В ході наради було обговорено ряд додаткових питань.

На завершення міський голова Микола Боровець подякував присутнім за їх щоденну кропітку працю і всім мешканцям громади, які долучились до благоустрою.

Управління житлово-комунального господарства та екології

Чат-бот Гаряча лінія