Відбулася робоча зустріч щодо діяльності КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» у 2022 році

20 Грудня 2021, 21:45
За ініціативи генерального директора Василя Бориса 17 грудня відбулася робоча зустріч з керівництвом та депутатами міської, районної рад, Новоград-Волинської райдержадміністрації, голів територіальних громад району, працівників закладу охорони здоров’я щодо подальшої діяльності медичного підприємства у 2022 році.
У своєму виступі Василь Борис коротко проінформував про результати фінансово-господарської діяльності підприємства у 2021 році та виклики, які стоятимуть перед галуззю охорони здоров’я у наступному році. Наразі медичним підприємством подані договори до Національної служби здоров’я України за 19 пакетами. Невирішеним залишається питання щодо шляхів забезпечення виплати заробітної плати медичних працівників, що задекларовано на рівні держави.
Наголошувалося, що для забезпечення належного функціонування КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» у 2022 році необхідна консолідована участь усіх громад району, оскільки підприємство залишається у спільній власності міської ТГ та районної ради. Наразі проводяться перемовини з територіальними громадами, жителі яких отримують медичні послуги в КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання», щодо подальшого співфінансування з метою створення належних умов отримання якісної та висококваліфікованої медичної допомоги, покращення матеріально-технічної бази, утримання тощо.
Чат-бот Гаряча лінія