Відбулася робоча зустріч щодо забезпечення засобами індивідуального захисту та медичним обладнанням КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

15 Червня 2020, 17:20

Безперебійна робота медичної галузі, її належне забезпечення та вирішення нагальних проблем знаходиться на постійному контролі міської влади.  Зокрема, 15 червня проведено робочу зустріч щодо забезпечення засобами індивідуального захисту та медичним обладнанням КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО». На дані цілі, зважаючи на пандемію коронавірусу, з міського бюджету наприкінці лютого було виділено 1 000 000 грн.

Тимчасово виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Олена Пономаренко, начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомир Дутчак,  голова постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності Ігор Юшманов та заступник голови постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту Костянтин Шнайдер відвідали відділення анестезіології та інтенсивної терапії,  де нещодавно було встановлено нове медичне обладнання – апарат штучної вентиляції легень експерт-класу «HAMILTON-С1» виробництва Швейцарії. Медичне обладнання вартістю 658 870 грн придбано згідно з чинним законодавством після проведення тендерних процедур. Встановлений на початку червня апарат ШВЛ на даний час вже виконує свою головну функцію – порятунок людських життів.

Як повідомив головний лікар КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» Василь Борис, наразі в медичній установі є 16 апаратів ШВЛ, з них 3 – експерт-класу та 3 – середнього класу.  

Також за кошти міського бюджету, що виділені на заходи щодо запобігання занесенню і поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусною інфекцією COVID–19, було придбано пульсоксиметри, шприцові насоси, шафа для кисневої станції, засоби індивідуалього захисту медичного персоналу та засоби для дезинфекції.

Під час робочої зустріч також  йшлося про необхідність завершення капітального ремонту в окремих приміщеннях відділення анестезіології та інтенсивної терапії лікувального корпусу комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрай ТМО».

 

Алла Виговська,

головний спеціаліст відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія