Відбулася робоча зустріч з священнослужителями Української православної церкви Київського патріархату
![Відбулася робоча зустріч з священнослужителями Української православної церкви Київського патріархату](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1drs09nrr14mo19s4j9l1jfcgiag5.jpg)
20 лютого 2017 року міський голова Віктор Весельський разом з секретарем міської ради Оленою Пономаренко, заступником міського голови Оксаною Гвозденко та керуючим справами виконавчого комітету міської ради Дмитром Ружицьким провів робочу зустріч з священнослужителями Української православної церкви Київського патріархату на чолі з новонареченим єпископом Житомирським і Овруцьким Паїсієм (Кухарчуком Володимиром Петровичем) та радником міського голови з питань взаємодії з політичними партіями, громадськими та релігійними організаціями Віктором Бусленком.
Під час зустрічі очільник міста привітав єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія з призначенням та подякував за участь у заходах з нагоди Дня вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, які були проведені в цей день біля дошки Небесної сотні, що встановлена з метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, які захищали Батьківщину, боролись за свободу і незалежність України.
Крім того, учасники зустрічі обговорили питання щодо подальшої співпраці між священнослужителями та міською владою.
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради