Відбулася розширена колегія управління освіти і науки міської ради

25 Серпня 2021, 19:40

25.08.2021 року відбулася розширена колегія управління освіти і науки міської ради за темою « Про підготовку закладів освіти Новоград-Волинської міської територіальної громади до 2021-2022 навчального року» за участі міського голови Миколи Боровця, секретаря міської ради Оксани Гвозденко, заступника міського голови Наталії Борис, керівників закладів освіти громади, членів комісії з перевірки готовності закладів освіти до нового навчального року.

Начальником управління освіти і науки міської ради Тетяною Ващук здійснено аналіз роботи комісії з перевірки готовності закладів освіти, створеної розпорядженням міського голови від 21.07.2021 №184 (о): стан проведення поточних та капітальних робіт, кількісні показники мережі закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, виконання заходів з протипожежної безпеки, цивільного захисту, охорони праці, стан проходження вакцинації працівниками освіти тощо. Окрім того, відповідно до плану та розподілу обов’язків всі члени колегії надали вичерпну інформації щодо предмету їх перевірки.

Міський голова Микола Боровець у своєму виступі визначив основні аспекти підготовки до навчального року та зазначив на необхідності збалансування процесів своєчасного освоєння коштів закладами освіти до початку навчального року.

З метою створення безпечних умов при організації освітнього процесу у 2021-2022 навчальному році головним лікарем КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського» Інною Вошко акцентовано увагу присутніх на особливостях проходження медичних оглядів працівниками освіти та їх вакцинації.

Перед присутніми виступила правовий інспектор Житомирського обласного комітету профспілки працівників освіти Оксана Хіміч, яка надала юридичну консультацію щодо внесення змін до колективних угод відповідно до змін чинного законодавства.

У підсумку прийнято конструктивні рішення за результатами колегіального обговорення.

Управління освіти і науки міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія