Відбулася співбесіда міського голови з першим заступником міського голови

6 Липня 2017, 23:37

Згідно тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради 3 липня 2017 року міський голова Весельський В.Л. провів співбесіду з першим заступником міського голови Колотовим С.Ю. щодо розподілу функціональних обов’язків, затвердженого розпорядженням міського голови від 23.09.16 №280(к) (зі змінами від 21.06.2017р. № 179(к)).

Під час співбесіди обговорювалося питання щодо роботи промислових підприємств міста, поточний стан у розрізі кожного промислового підприємства та можливі перспективи розвитку. Особлива увага була приділена інвестиційній діяльності. Адже для того щоб залишатися конкурентоспроможними потрібно вкладати кошти у виробництво, чим і займаються підприємства нашого міста. 

Окремим блоком розглядалися земельні питання, особливо, що стосується забезпечення земельними ділянками учасників АТО та роботи комісії з розгляду земельних спорів. Піднімалося питання багатоповерхового будівництва у місті, яке за останні два роки значно активізувалося. Варто зазначити, що найближчим часом планується будівництво ще щонайменше, двох – дев’ятиповерхових та двох – п’ятиповерхових будинків. 

Також у ході співбесіди обговорювалося питання створення ОТГ з приміськими сільськими радами.

Відділ інформації та зв’язків 
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія