Відбулася виїзна нарада щодо використання коштів бюджету міської територіальної громади, передбачених на капітальні видатки у 2021 році

17 Вересня 2021, 9:41

16 вересня відбулася виїзна нарада щодо використання коштів бюджету міської територіальної громади, передбачених на капітальні видатки у 2021 році.

Участь у нараді взяли в.о.міського голови Оксана Гвозденко, депутати міської ради Олег Годун, Валентина Тростенюк, Олександр Поліщук, Дмитро Іванченко, Олександр Махновецький, Роман Седлецький та начальник управління освіти та науки міської ради Тетяна Ващук.

Метою виїзного зібрання було проконтролювати хід виконання ремонтних робіт на об’єктах галузей освіти та культури, де здійснюються ремонтні роботи, а також обговорити нагальні проблеми для їх врахування при формуванні бюджету на наступний рік. Адже головне завдання, що стоїть перед керівництвом громади та депутатським корпусом – створення безпечних та комфортних умов перебування у закладах освіти та культури.

Зазначалося, що капітальні видатки на галузь освіти у 2021 році передбачені у сумі більше 18 млн грн, з них понад 6 млн – державна субвенція на реконструкцію спортивного майданчика та виготовлення ПКД харчоблоку ЗОШ №3 (за сприяння народного депутата України Дмитра Костюка). Також на проведення поточних ремонтів виділено майже 4 млн грн. Це дасть змогу суттєво оновити матеріально-технічну базу.

Депутати міської ради ознайомилися з ремонтними роботами, що здійснено в ЗОШ №2 – відремонтовано санвузли, кімнату для прийому їжі, замінено частину вікон (на загальну суму 400 тис грн). Також обговорили необхідність ремонту фасаду школи та дообладнання спортивного майданчика.

За рахунок коштів міського бюджету капітально відремонтовано вхідну групу та прилеглу територію ЗОШ № 9, яка цього року відзначила свій 100-річний ювілей. Найближчим часом тут буде оновлено частину огорожі. Серед гострих проблем закладу освіти – необхідність капітального ремонту даху, що протікає.

Завітали депутати міської ради і до ліцею №4, де наразі триває ремонт фойє. Потребує заміни частина вікон, а також ремонт даху.

Розпочали добудовувати спортивний зал Наталівської ЗОШ, на що з бюджету міської ТГ виділено понад 5 млн грн. Даний довгобуд, що проінспектували депутати міської ради, триває з 2012 року, коли населений пункт ще не був у складі Новоград-Волинської міської територіальної громади. Відповідно до ПКД та зобов’язань підрядника – ремонті роботи заплановано завершити до кінця поточного року.  

Начальник управління освіти та науки міської ради Тетяна Ващук поінформувала присутніх, що завершено ремонтні роботи даху спортзалу Дідовицької ЗОШ. Тривають закупівельні процедури з будівництва артезіанської свердловини та ремонту актової зали у Пилиповицькій ЗОШ. Виготовлено проєктно-кошторисну документацію на капітальний ремонт даху Великомолодьківської ЗОШ та буде розпочато процедуру закупівлі на капітальний ремонт даху, на що міською радою виділено 800 тис.грн. Коштом обласного бюджету, за сприяння депутата обласної ради Віктора Мельника, замінено 25 віконних блоків у ліцеї № 11. Також за кошти міського бюджету у сумі 1 млн грн. у закладах освіти міста замінено 160 віконних блоків. Здійснено ремонт другого поверху початкової школи ЗОШ № 7. Проводяться ремонті роботи в закладах дошкільної освіти, зокрема,  відремонтовано санвузли у ДНЗ № 5, № 16, приміщення пральні у ДНЗ № 1, приміщення харчоблоку у ДНЗ № 6, приміщення овочесховища у ДНЗ № 15, музичну залу ДНЗ №9.

Зазначалося, що належний рівень освоєння у 2021 році капітальних видатків, передбачених на галузь культури і туризму. На капітальний ремонт приміщень закладів та установ культури виділено 4,2 млн грн., в тому числі 600 тис.грн – державна субвенція на капітальний ремонт фасаду Будинку культури с.Пилиповичі.

Серед проведених робіт: капітальний ремонт приміщення краєзнавчого музею – 740 тис.грн; капітальний ремонт приміщення Музею родини Косачів – 420 тис.грн; капітальний ремонт даху приміщення Будинку культури с.Великий Молодьків – 150 тис.грн. Тривають роботи по капітальному ремонту внутрішніх приміщень міського Палацу культури імені Лесі Українки, на що передбачено 1, 4 млн. грн.

Депутати міської ради в рамках виїзної наради оглянули хід виконання робіт  в краєзнавчому музеї, де облаштовано пандус, вхідну групу, замінено покриття підлоги тощо.

Виїзні наради щодо використання коштів бюджету міської територіальної громади, передбачених на капітальні видатки у 2021 році буде продовжено і надалі. Заплановано оглянути ремонти, що здійснюються на об’єктах галузей житлово-комунального господарства, фізичної культури і спорту та охорони здоров’я.

 

Чат-бот Гаряча лінія