Відбулася зустріч із представниками UNICEF в рамках напрацювання молодіжної політики

29 Квітня 2024, 17:12

Відбулася зустріч із представниками UNICEF. Її метою є напрацювання молодіжної політики, яка стане важливим компонентом стратегії розвитку громади.

Залучення молоді є ключовим аспектом будь-якої стратегії розвитку, оскільки молоді люди є майбутнім мотором суспільного прогресу.

Партнерство між владою міста та UNICEF в цьому питанні є важливим кроком у забезпеченні того, щоб голос молоді був почутим і врахованим при прийнятті рішень. Молодь має бути активною учасницею у формуванні політики, яка впливає на їхнє життя, та мати можливість висловлювати свої ідеї та думки.
Залучення молодих людей до процесу прийняття рішень сприятиме створенню більш прогресивного та інклюзивного суспільства. Молодь є джерелом нових ідей, енергії та креативності, які можуть допомогти вирішувати складні проблеми та розвивати місто в кращому напрямку.

Тому співпраця між владою міста та UNICEF у напрацюванні молодіжної політики є кроком уперед у створенні сталого та успішного майбутнього для нашого міста. Дякуємо усім, хто долучився до цього процесу і робить наше місто кращим для всіх його мешканців, незалежно від віку.

Чат-бот Гаряча лінія