Відбулася зустріч із сім’ями загиблих захисників України

24 Січня 2023, 16:13
Для роз’яснення проблемних питань та подальшого їх вирішення 20 січня в Звягельській міській громаді відбулась зустріч із сім’ями загиблих захисників України за участі секретаря міської ради Оксани Гвозденко і заступників міського голови Наталії Борис та Ірини Гудзь.
Дану зустріч ініціювала голова відокремленого підрозділу громадської організації «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» Олена Чернявська з метою моніторингу проблем і труднощів, які виникають у сімей загиблих захисників України та швидкого реагування й вирішення наболілих питань.
У зібранні взяли участь: начальниця управління соціального захисту населення Лілія Хрущ, начальник управління житлово-комунального господарства та екології Олег Годун, директорка центру соціальних служб Олена Котова, начальник юридичного відділу Павло Антонюк, начальниця відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення Алла Боришкевич, начальниця відділу обслуговування громадян № 12 «Сервісний центр» (пенсійний фонд) Наталія Павлюк, начальник районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, полковник Олег Куліковський та головний спеціаліст центру комплектування Раїса Боровська.
Захід розпочався хвилиною мовчання на знак світлої пам’яті героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України.
Під час зустрічі були розглянуті питання, які турбували сім’ї загиблих захисників України. Зокрема проблеми стосувались соціальної, медичної та комунальної сфери. Загалом обговорено 13 питань.
Деякі з них, на жаль, не можуть бути вирішені на місцевому рівні, оскільки відносяться до компетенції державних органів влади. Серед таких питань – необхідність врегулювання пенсій по втраті годувальника, що потребує внесення змін до чинного законодавства України. Відповідне звернення буде підготовлено та надіслано до Верховної Ради України від депутатського корпусу Звягельської міської ради.
Родини загиблих отримали усі необхідні відповіді та роз‘яснення від представників відповідних органів.
Ми всі в боргу перед загиблими захисниками й захисницями та зобв’язані підтримувати сім’ї, які втратили найдорожче.
Чат-бот Гаряча лінія