Відбулася зустріч міського голови Миколи Боровця із членами сімей загиблих та померлих учасників АТО/ООС

2 Квітня 2021, 16:51

Відбулася зустріч міського голови Миколи Боровця із членами сімей загиблих та померлих учасників АТО/ООС.

На зустрічі також були присутні секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступники міського голови Наталія Борис та Віталій Якубов.

Зустріч розпочалась із вшанування пам’яті загиблих та померлих учасників АТО/ООС хвилиною мовчання.

Розглянуто ряд питань, які потребують сприяння у вирішенні зі сторони органів місцевого самоврядування.

Директор управління праці та соціального захисту  населення Новоград-Волинської міської ради Лілія Хрущ, проінформувала присутніх щодо пільг, які передбачені членам сімей загиблих та померлих учасників АТО/ООС відповідно до законодавства та надала інформацію про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо заходів із соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням сімей загиблих та померлих учасників АТО/ООС.

Члени сімей загиблих та померлих учасників АТО/ООС піднімали питання стосовно земельних ділянок. Начальник управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради Наталія Демяненко, надала інформацію та проконсультувала про подальші дії.

Котова Олена, т.в.о директора Новоград-Волинського міського центру соціальних служб зазначила, що Центр підтримує тісний зв’язок з даними сім’ями та рамках міської програми «Соціальний захист вразливих категорій населення на 2017-2021 рр.» було організовано та проведено заходи: майстер-класи, екскурсійні поїздки в міста Луцьк та Житомир, створено фільм «Світлі спогади про Ангелів-Героїв, захисників рідної землі», виготовлено інформаційний стенд (фото) «Загиблі учасники АТО Новоград-Волинської міської ОТГ», який перебуває в Новоград-Волинському краєзнавчому музеї.

В процесі зустрічі також було надано інформацію щодо пільг в сфері охорони здоров’я та медичного забезпечення. Зазначено про пільгове забезпечення у сфері освіти, яким користуються дітки, батьки яких загинули в АТО/ООС.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Ярослав Циба надав інформацію щодо оздоровлення дітей та можливості відвідування спортивних гуртків та секцій.

Микола Боровець наголосив, що громада шанує пам’ять про наших героїв, які загинули під час захисту Батьківщини та зазначив, що органи місцевого самоврядування всіляко підтримуватимуть членів сімей загиблих та померлих учасників АТО/ООС.

 

Чат-бот Гаряча лінія