Відбулася зустріч випускників із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з представниками міської влади

31 Травня 2017, 18:34

30 травня 2017 року у конференц-залі Будинку рад відбулась щорічна зустріч випускників загальноосвітніх шкіл міста із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з представниками міської влади. Цьогоріч 4 дітей вище зазначеної категорії закінчили загальноосвітні навчальні заклади міста.

«Сьогодні для вас відкрито нову сторінку – вибір професії, а це перший крок у дорослий світ. Впевнена, що школа дала вам багато знань, навичок і доброго життєвого досвіду, який тепер ви будете удосконалювати самостійно. Ці знання обов’язково стануть вам у нагоді, допоможуть досягти нових вершин у майбутній професійній діяльності та в особистому житті» – зазначила заступник міського голови Л.В. Шутова та побажала випускникам міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. А також вручила присутнім привітальні листи від імені міського голови В.Л. Весельського та адресну матеріальну допомогу.

Із порадами та батьківськими настановами до дітей звернулись організатори заходу – начальник служби у справах дітей Т.М. Бучинська та директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді А.А. Лапинська. Багато приємних вітальних слів прозвучало в адресу дітей під час зустрічі від начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Н.П. Борис, завідувача сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей І.М. Адамович, директора міського центру зайнятості В.А. Сербіна, голови міськрайонного Товариства Червоного Хреста В.Н. Константинової, а також депутатів міської ради В.М. Бойчука та С.В. Крапівницької.

Пройшло знайомство у затишній та невимушеній атмосфері. Присутні дізнались про інтереси кожного з випускників, їх захоплення, мрії, плани та безпосередньо поспілкувались з дітьми. Випускники отримали цінні подарунки та грошові винагороди. Не обійшлося і без приємних сюрпризів – смачний обід від кафе «Веранда» та відвідування боулінгу.

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія