Відбулася зустріч з матерями загиблих військових в АТО

3 Березня 2016, 6:38

Напередодні Міжнародного дня прав жінок і миру у музеї родини Косачів було  організовано незабутню теплу зустріч з матерями загиблих воїнів в АТО. На заході були присутні міський голова В.Л.Весельський, секретар міської ради О.А.Пономаренко, заступник міського голови Л.В.Шутова, директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради Н.П.Борис, начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Л.В.Хрущ, депутати міської ради,  голова Новоград-Волинського відокремленого підрозділу Житомирської обласної громадської організації „Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій“ В.М.Господинчик.

Від імені всієї Новоград-Волинської  громади Віктор Весельський висловив співчуття рідним, що втратили своїх близьких, та зазначив, що всі новоград-волинці  пишаються  ратними подвигами воїнів АТО. Керівник міста запевнив, що  світла пам’ять про героїв вічно житиме у серцях, а міська влада допомагатиме  та не залишить поза увагою їх сім’ї.

Зустріч пройшла в теплій і дружній атмосфері. Жінки на деякий час забули про життєві турботи і відчули себе в тісному колі однодумців, з любов’ю згадували своїх синів, які з честю виконали свій військовий обов’язок і, як справжні Герої, загинули в антитерористичній операції на сході України.

З нагоди свята весни і вшанування прекрасної половини людства усім жінкам – учасницям зустрічі – були вручені квіти та привітальні листи та проведено екскурсію у музеї родини Косачів.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія