Відбулася зустріч з молоддю щодо легальної зайнятості

17 Квітня 2019, 13:09

На базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спільно з міським центром зайнятості, Новоград-Волинським міськрайонним відділом філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області 17 квітня 2019 року для молодих людей, які перебувають у конфлікті із законом, проведена бесіда на тему «Легальна зайнятість».

Зустріч запланована з метою підвищення обізнаності населення про всі негативні наслідки неофіційного працевлаштування. Ільчук Анна Василівна – провідний юрисконсульт міського центру зайнятості висвітлила питання легалізації трудових відносин, які на сьогодні є надзвичайно актуальними, адже цифри неофіційних працівників є досить високими. Спеціаліст наголосила, що неофіційний найманий працівник власноруч позбавляє себе права на зарахування періоду роботи до страхового стажу, згідно з яким обчислюються пенсія, матеріальна допомога у разі настання безробіття, а також компенсації тимчасової непрацездатності та закликала всіх учасників бути відповідальними та добросовісними в першу чергу перед собою, суспільством та державою.  

Учасники заходу були досить активними, найпоширеніші питання, які виникали у осіб зазначеної категорії, – це порядок постановки на облік, можливість навчання, професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних за направлення служби зайнятості, пріоритети легальної зайнятості, види шахрайства при працевлаштуванні. Також кожному з учасників було роздано інформаційні матеріали щодо послуг, які надає Новоград-Волинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

Чат-бот Гаряча лінія