Відбулася зустріч з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови із учителями української мови та літератури

22 Лютого 2023, 15:36
21 лютого 2023 року у приміщенні «IDEA-HUB. Територія успіху» Палацу Культури імені Лесі Українки відбулася зустріч з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови із учителями української мови та літератури за участю заступника міського голови Наталії Борис, начальника управління культури та туризму міської ради Олександра Широкопояса та головного спеціаліста управління освіти і науки міської ради Тетяни Балаушко.
Наталія Борис привітала вчителів-філологів з Міжнародним днем рідної мови, наголосила на важливій ролі мови в розвитку освіти, культури, для консолідації суспільства, формування нації та зміцнення держави; ознайомила із пріоритетними напрямками популяризації державної мови в закладах освіти. Закликала популяризувати рідну мову, захищати її, розкривати її велич й могутню силу для жителів громади. Вчити берегти рідну мову в усій її чудовій красі для наступних поколінь!
Олександр Широкопояс ознайомив присутніх із заходами, які будуть проведені в громаді до 152-ї річниці від дня народження Лесі Українки – видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з визначних постатей національної культури.
Тетяна Балаушко познайомила присутніх із новим консультантом Центру професійного розвитку педагогічних працівників та планом проведення спільних заходів із містами-побратимами з нагоди152-ї річниці від дня народження Лесі Українки.
Шануймо рідну мову, популяризуймо її могутню силу!
Чат-бот Гаряча лінія