Відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради

27 Квітня 2022, 14:25

27 квітня під головуванням міського голови Миколи Боровця відбулось 38 засідання виконавчого комітету міської ради, участь у якому взяли 18 членів виконкому.

Під час засідання розглянуто 7 питань порядку денного. Зокрема, детально обговорили проєкт рішення «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства».

Тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення залежать від цін на електричну енергію, реагенти, паливно-мастильні матеріали, рівня мінімальної заробітної плати, податків та ін. Враховуючи, що вартість складових значно зросла виникла необхідність приведення тарифу до економічно обґрунтованого рівня, аби забезпечити безперебійне надання послуг споживачам. Розрахунок тарифів здійснювався відповідно Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» (зі змінами та доповненнями).

Виконавчий комітет міської ради прийняв рішення встановити тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» на рівні:

– централізоване водопостачання в розмірі 24,43 грн/куб.м з ПДВ;

– централізоване водовідведення в розмірі 35,10 грн/куб.м з ПДВ.

Нарахування споживачам за надані послуги згідно встановленого тарифу здійснюватиметься через 10 днів після припинення або скасування воєнного стану на території України. До цього моменту діє існуючий тариф, який було встановлено 11.10.2021 року.

Відповідно до даного рішення управління житлово-комунального господарства та екології міської ради має розробити та внести на розгляд сесії міської ради програму відшкодування різниці між розміром тарифу на житлово-комунальні послуги та розміром економічно-обгрунтованих витрат з 01.02.2022 на їх надання.

Також під час засідання розглянули питання соціального характеру, про захист прав та законних інтересів дітей, про оренду та передачу майна комунальної власності, житлово-квартирні питання.

Чат-бот Гаряча лінія