Відбулось 98 засідання виконавчого комітету

10 Липня 2024, 15:04

10 липня 2024 року відбулось чергове 98 засідання виконавчого комітету міської ради восьмого скликання. В ході засідання члени виконавчого комітету розглянули 13 питань порядку денного. На початку засідання вшанували хвилиною мовчання  згадали тих, хто загинув внаслідок збройної агресії росії.

Першочергово заслухали інформацію про інтеграцію послуги з охорони психічного здоров’я на рівні Звягельської міської територіальної громади, яку доповіли начальник відділу з питань охорони та медичного забезпечення Олександр Лось та директор КНП Центр первинної медико-саніторної допомоги Звягельської міської ради Інна Вошко.

Зазначалося, що 50% українців, які перебувають нині в Україні, потребуватимуть психологічної допомоги різного рівня. Це може бути самодопомога, допомога у сімейного лікаря, професійні консультації психологів відповідного профілю, психіатрів, психосоціальна підтримка.

Щоб задовольнити усі потреби та наблизити психологічні послуги до пацієнтів  МОЗ розробило і реалізує пріоритетний проєкт відомства «Охорона психічного здоров’я у структурі медичної допомоги».

Він розроблений у межах ініційованої першою леді України Всеукраїнської програми ментального здоров’я і спрямований на трансформацію сфери  надання психологічних послуг.

Головна мета проєкту – наблизити психологічну допомогу до людей, щоб кожен, хто її потребує, міг легко звернутися до фахівця й отримати якісну послугу.

Тому виконавчим органам міської ради рекомендовано забезпечити реалізацію Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» у Звягельській міській територіальній громаді на період до 2030 року.

Детальніше про інтеграцію послуги з охорони психічного здоров’я на рівні Звягельської міської територіальної громади читайте тут: https://info.nvrada.gov.ua/na-chergovomu-vykonkomi-zasluhaly-informacziyu-pro-integracziyu-poslugy-z-ohorony-psyhichnogo-zdorovya-na-rivni-zvyagelskoyi-miskoyi-terytorialnoyi-gromady/

Рішенням виконкому погодили місця розташування відкритих літніх майданчиків біля об’єктів громадського харчування та закладів продовольчої торгівлі терміном на один рік.

Прийняли рішення про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, про захист житлових, майнових і законних інтересів дітей, затвердження висновків органу опіки та піклування.

Також розглянули питання фонду житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо-переміщених осіб та надання адресної грошової допомоги різним категоріям жителям громади тощо.

З цими та іншими прийнятими рішеннями у встановлений чинним законодавством термін можна буде ознайомитися на порталі документів офіційного сайту міської ради https://portal.nvrada.gov.ua/

Пряма трансляція 98 засідання виконавчого комітету міської ради за посиланням  https://youtu.be/pDDr49bARPg

Чат-бот Гаряча лінія